FAQ


Najczęściej zadawane pytania

1Czy moge wziąść udział w konkursie?
Tak. Kazdy moze wziąśc udział w konkursach bedących w serwisie Yeppas.pl. Masz możliwość umieszczenia w okresie tygodnia 3 materiałow w konkursach. Zastanów sie i wybierz te konkursy i materiały, które według ciebie maja szanse wygrać.
2Czy moge stworzyć konkurs?
Tak. Jeśli uważasz, że masz fajny pomysł na konkurs to poprostu stwórz go. Możesz stworzyć jeden konkurs w tygodniu. Zastanów sie nad pomysłem i dopracuj go gdyż tylko dobre i popularne pomysły wygeneruja nagrody.
3Czy są jakieś limity w tworzeniu i braniu udziału w konkursie?
Tak, Yeppas.pl posiada uruchomione limity, które działają w okresie tygodniowym ( 7 dni). Każdy użytkownik Yeppas.pl może stworzyć jeden konkurs i wziąć udział z 3 materiałami w dowolnym działającym konkursie. Materiały muszą być zgodne z wytycznymi konkursów.
4Ile razy moge wziąśc udział w jednym konkursie?
Możesz wziaśc 3 razy udział w jednym konkursie w granicach Twojego limitu tygodniowego.
5Konkurs już trwa to czy moge wziąśc w nim udział?
Oczywiście, że możesz. Każdy ma szanse wygrać. Nie liczy się jak kto długo jest w konkursie a to czy Twój materiał sie podoba i czy użytkownicy oceniają go. Zależy też od Ciebie i od tego jak o nim poinformujesz swoich znajomych.
6Jeśli wygram w konkursie to co się stanie?
Jeśli wygrasz w konkursie to serwis Yeppas.pl poinformuje Ciebie o tym poprzez e-mail, ktory został podany podczas wysłania konkursu. Upenij się czy Twój e-mail działa i czy możesz wysyłać i odbierać wiadomości.
7Jak mogę odebrać nagrode?
eśli wygrasz w konkursie nagrode to serwis Yeppas.pl wyśle do Ciebie informacje oraz poprosi o dane kontaktowe, na które zostanie wysłana nagroda. Podaj dokładne dane by paczka nie błądziła po świecie. Nagrody przekazywane będa tylko drogą kurierską.
8Co daje ocenianie konkursu?
Dzieki ocenie konkursu możemy coś powiedzieć o jego jakości i czy się użytkownikom Yeppas podoba.
9W serwisie Yeppas jest materiał o treści wulgarnej, obrażający mnie. Czy mogę coś zrobić?
Oczywiście. Jeśli znajdziesz materiał wulgarny, obrażajacy innych ludzi, inne narodowości oraz rasy lub jest on treścią dla dorosłych (oczywiście jeśli masz włączony filtr rodzinny) to poprostu zgłos naruszenie. W sewisie jest to określenie napisane na pomarańczowo 'zgłoś naruszenie' pozwalające otworzyc pole, w którym wpisujesz przyczynę zgłoszenia i uzasadnienie swojej decyzji. Można zgłosić konkurs, uczestnika konkursu oraz komentarze. Moderatorzy na bieżąco sprawdzają serwis Yeppas i usuwają materiały i treści nie odpowiednie.