Tekstylia do domu – obrus

Akcesoria rolnicze
24 września 2019

Eleganckie nakrycie stołu to nie tylko zastawa i piękny komplet sztućców. To również tekstylia, które dopełniają całości i nadają każdej jadalni szyku. Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego obrusu czy serwetek, które można wybrać w naszym sklepie.

Eleganckie obrusy do domu
Obrus na stół to nie przeżytek, a wręcz odwrotnie – szalenie modny dodatek do domu, element klasycznego nakrycia stołu, który doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Współczesne obrusy zaskakują pięknym wzornictwem i doskonałym wykonaniem, niejednokrotnie nawiązując do wzorów retro sprzed lat. Właśnie takie są między innymi haftowane lniane obrusy utrzymane w stylistyce vintage lub minimalistyczne proste obrusy, utrzymane w duchu stylu skandynawskiego. Każdy stół nabierze wyjątkowego charakteru, jeżeli przy ozdobi się go w obrus i dopasowane do niego serwety.

Obrus na stół na co dzień i od święta
Obrus codzienny to doskonały sposób na zabezpieczenie delikatnego drewnianego stołu przed zużyciem. Taki obrus pięknie prezentuje się w każdej kuchni lub jadalni, dodając wnętrzu tego szczególnego domowego charakteru. Obrus od święta to rzecz niezbędna w każdym domu. Przydaje się na uroczyste kolacje wigilijne, na spotkania w gronie rodzinnym, które potrzebują wyjątkowej oprawy. W tej roli najlepiej sprawdza się klasyczny minimalistyczny biały obrus, który może być przyozdobiony za pomocą delikatnego haftu. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór różnych obrusów, utrzymany w zarówno w prostej i klasycznej stylistyce, jak też w modnej współczesnej formie.

Obrusy z tkanin klasycznych i nowoczesnych
Klasyczne obrusy wykonane są z bawełny lub szlachetnego lnu. To obrusy na lata, które elegancko prezentują się szczególnie po wykrochmaleniu. Nowoczesne obrusy przygotowane są z tkanin wodoodpornych i plam odpornych. Będą idealne nie tylko do domów prywatnych, ale również do restauracji i domów przyjęć. Przetrwają wiele suto zakrapianych imprez, wychodząc z nich praktycznie bez szwanku, nawet po bliskim spotkaniu z tradycyjnym polskim barszczykiem.